Любі друзі, сьогодні ми вам небагато розповімо про види зварювальних робіт!

ЗВАРЮВАННЯ - одна з найнеобхідніших технологій в процесі металообробки. Є такі види зварювальних робіт:

  • Електродугове зварювання. Джерелом теплоти є електрична дуга, що виникає між торцем електрода і зварюваних виробом при протіканні зварювального струму в результаті замикання зовнішньої ланцюга електрозварювального апарату. Основними різновидами зварки є: ручна дугова зварка, зварювання неплавким електродом, зварювання, що плавиться, зварювання під флюсом, електрошлакове зварювання.

  • Контактна зварка. При зварюванні відбуваються два послідовні процеси: нагрівання зварюваних виробів до пластичного стану і їх спільне пластичне деформування. Основними різновидами контактного зварювання є: точкова електрозварювання, стикова зварка, рельєфна зварювання, шовна зварювання.

  • Аргонно-дугове зварювання. Виконується пальниками, що дозволяють оточувати електричну дугу завісою з інертного газу аргону, що підводиться до пальника з балона. Газова завіса запобігає окисленню зварювальної ванни, тому аргонно-дугове зварювання доцільно застосовувати при зварюванні легко окислюється металів і сплавів. Цей спосіб зварювання дозволяє зварювати деталі малої товщини, дає мінімальне викривлення і дозволяє отримати з'єднання з високими механічними та антикорозійними властивостями. Аргонно-дугового зварюванням можна зварювати нержавіючу, жароміцних та кислототривкі сталі, алюміній, магній та їх сплави.

  • Газове зварювання. Процес полягає в расплавлении кромок зварювальних деталей і вводиться в рідку ванну присадочного матеріалу теплом зварювального полум'я. Газове зварювання застосовується при виготовленні листових і трубчастих конструкцій з простих, вуглецевих і спеціальних сталей невеликих товщин.

Фахівці нашої компанії мають великий досвід в області проведення зварювальних робіт, використовують тільки найкращі матеріали та сучасне обладнання.

Ми гарантуємо якість і своєчасність виконання замовлених у нас зварювальних робіт!